Ik ben Floor Van Hasselt, een Crossmedia designer met passie. Grafisch ontwerp is altijd al iets geweest wat ik graag deed. Tijdens mijn opleiding heb ik hier een heel uitgebreide kennis over gekregen. De kriebels van het ondernemen heb ik opgedaan tijdens mijn ervaring als student ondernemer. Hier heb ik mogen werken aan enkele leerrijke projecten.
Persoonlijk contact en flexibiliteit
Zonder persoonlijk contact is het moeilijk om persoonlijkheid in een ontwerp te steken. Ook is het belangrijk om op één lijn de zitten met de klant, dit loopt veel vlotter en correcter na een gezellige babbel. In de mate van het mogelijke werk ik met een heel flexibele ingesteldheid naar mijn klanten toe.
"Creativity is intelligence having fun."
Deze quote is van Albert Einstein. Creativiteit is niet gewoon enkel iets moois maken. Er moet ook nagedacht worden over hoe reclame het beste zou werken.
Je kan contact opnemen via floorvanhasselt@outlook.be of via de website www.designbyfloor.be
Bedrijfsgrootte:
Ontwerp van